صندلی بلندکننده از زمین

از صندلی بلندکننده زمین می‌توان برای انتقال بیماران از سطح زمین به ویلچر یا تخت استفاده کرد. برای آشنایی با این محصول و خرید آن کلیک کنید.

قیمت:
32.700.000 تومان
شرایط پرداخت اقساطی:
جهت کسب اطلاعات دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید.
ویژگی‌های محصول:
 • کمترین ارتفاع تا زمین: 5 سانتیمتر بدون تشک و 10 سانتیمتر با تشک
 • بیشترین ارتفاع تا زمین: 70 سانتیمتر (کورس 60 سانتیمتری)
 • وزن تقریبی دستگاه: 40 کیلوگرم
 • قابلیت تحمل وزن 120 کیلوگرم
 • ابعاد کفی: 45 در 42 سانتیمتر
 • قابلیت نصب دستگیره های محافظ جانبی
 • حمل ‌و نقل آسان به کمک چهار چرخ
 • قابلیت جمع شدن پایه ها
 • قابلیت جدا شدن پشتی و کف
 • قابلیت استفاده به عنوان سرویس بهداشتی
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا

آشنایی با صندلی بلندکننده از زمین

بسیاری از بیماران از جمله افراد دارای معلولیت یا افراد سالمند، امکان بلند شدن از سطح زمین را ندارند و برای این کار به کمک پرستار یا همراه خود نیاز دارند. صندلی بلندکننده از زمین محصولی است که این دسته از بیماران با استفاده از آن می‌توانند به‌آسانی بیماران خود را از سطح زمین بلند کنند و به ویلچر یا تخت بیمار انتقال دهند. این محصول کارایی بسیار مناسبی دارد و افراد می‌توانند از آن به‌عنوان صندلی چرخ‌دار یا ویلچر نیز استفاده کنند.

این دستگاه قابلیت شارژ دارند و افراد می‌توانند در محیط‌های خارجی نیز از این صندلی برای جابه‌جایی بیماران خود استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با مشخصات و ویژگی‌ها این محصول و خرید آن از سایت همراه مکانیک کوشا، همراه ما باشید.

مزایای خرید صندلی بلندکننده از زمین

بسیاری از افراد سالمند علاقه دارند تا روی زمین استراحت کنند اما بلند شدن از سطح زمین برای آن‌ها بسیار دشوار است. همچنین در بسیاری از موارد افراد برای جابه‌جایی بیماران از سطوح مختلف مانند صندلی، ویلچر و تخت دچار مشکل می‌شوند. درصورتی‌که با خرید صندلی بلندکننده از زمین، این دسته از بیماران می‌توانند به‌راحتی از زمین بلند شوند و روی سطح مورد نظر خود بخوابند یا بنشینند.

خرید صندلی بلندکننده از زمین مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان جابه‌جایی بیمار با صندلی، قابل حمل بودن و امکان استفاده از این محصول به‌عنوان نشیمنگاه سرویس بهداشتی اشاره کرد. شما می‌توانید برای بهره‌مند شدن از این مزایا، این صندلی کاربردی را از سایت همیار مکانیک کوشا خریداری کنید. در ادامه با مهم‌ترین مزایای خرید صندلی بلندکننده بیمار آشنا می‌شویم.

امکان جابه‌جایی بیمار با صندلی

یکی از جذاب‌ترین مزایای خرید صندلی بلندکننده، امکان جابه‌جایی بیمار با استفاده از این محصول است. در واقع در پایه این صندلی چهار چرخ تعبیه شده است تا افراد بتوانند از این محصول به طور موقت برای جابه‌جایی بیماران خود استفاده کنند. به عبارت دیگر، از این صندلی می‌توان به‌عنوان ویلچر موقتی نیز استفاده کرد. باید اشاره داشت که چرخ‌های صندلی قابلیت جداشوندگی دارند تا افراد بتوانند کفی آن را روی سطح زمین قرار دهند. قابلیت جابه‌جایی بیمار این امکان را به پرستاران می‌دهد تا بعد از بلندکردن بیمار از سطح زمین، او را به سطح مورد نظر خود انتقال دهند.

قابل حمل بودن

پشتی و کفی صندلی بلندکننده از زمین همیار مکانیک کوشا قابلیت جمع‌شوندگی دارد. با جمع‌شدن این قطعات، افراد می‌توانند به‌راحتی این محصول را در داخل خودرو قرار داده و با خود حمل کنند. قابل حمل بودن یکی دیگر از مزایای خرید این محصول است. چرا که تجهیزات سالمندان باید در شرایط مختلف در دسترس آن‌ها باشد تا بتوانند از این تجهیزات برای جابه‌جایی آسان خود استفاده کنند.

باید اشاره کرد که پایه و چرخ‌های محصول را نیز می‌توان جمع کرد تا به‌صورت کامل در صندوق عقب یا صندلی عقب خودرو قرار بگیرد. اگر به یک صندلی بلندکننده قابل حمل و سبک نیاز دارید، می‌توانید این محصول را از سایت همیار مکانیک کوشا با یک سال گارانتی بدون قیدوشرط خریداری کنید.

امکان استفاده از صندلی به‌عنوان نشیمنگاه سرویس بهداشتی

استفاده از سرویس بهداشتی ایرانی برای بیماران ناتوان و یا افراد سالمند بسیار دشوار است. این افراد تنها می‌توانند از توالت فرنگی استفاده کنند که در بسیاری از مکان‌ها و ساختمان‌ها دسترسی به آن وجود ندارد. از طرف دیگر بلند شدن افراد از ویلچر و نشستن روی سرویس بهداشتی فرنگی نیز برای آن‌ها بسیار دشوار است. به همین خاطر صندلی بلندکننده از زمین همیار مکانیک کوشا این قابلیت را دارد که از آن به‌عنوان نشیمنگاه سرویس بهداشتی فرنگی استفاده شود. در واقع این محصول از قابلیت جانمایی روی سرویس بهداشتی فرنگی برخوردار است و بیماران و سالمندان می‌توانند با صندلی خود از سرویس بهداشتی فرنگی استفاده کنند.

انتقال بیمار از سطح زمین بدون ریسک آسیب‌دیدگی

یکی از خطرناک‌ترین و پرریسک‌ترین نکات در نگهداری و مراقبت از بیماران و سالمندان، جابه‌جایی آن‌ها است. پرستاران و همراهان این افراد باید آن‌ها را با کم‌ترین فشار و رعایت تمام نکات ایمنی و پزشکی جابه‌جا کنند. بلندکردن بیماران و سالمندان برای نشاندن آن‌ها روی صندلی بدون استفاده از تجهیزات مخصوص بسیار پرریسک است؛ اما با استفاده از صندلی بلندکننده از زمین، افراد می‌توانند به‌آسانی و با کم‌ترین ریسک بیماران خود را از زمین بلند کنند. اگر به سلامت سالمند یا بیمار خود اهمیت می‌دهید، خرید این محصول را از سایت همراه مکانیک کوشا به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ویژگی‌ها و مشخصات فنی صندلی بلندکننده از زمین

شرکت همیار مکانیک کوشا از بهترین و مستحکم‌ترین آلیاژها در ساخت صندلی بلندکننده از زمین استفاده کرده است. این محصول می‌تواند تا 120 کیلوگرم وزن را تحمل کند. از طرف دیگر بیشترین ارتفاع این صندلی می‌تواند به 75 سانتی‌متر از سطح زمین با حساب تشک برسد. کم‌ترین ارتفاع کفی این محصول نیز پنج سانتی‌متر بدون تشک و 10 سانتی‌متر با تشک است تا سالمندان و بیماران بتوانند به‌راحتی روی کفی صندلی بنشینند. صندلی بلندکننده از زمین تنها 40 کیلوگرم وزن دارد که باعث می‌شود بتوان آن را به‌راحتی حمل کرد. از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از ریموت کنترل برای تغییر آسان ارتفاع

 • نشیمنگاهی با ابعاد 42 در 45 سانتی‌متر

 • یک سال گارانتی بدون قیدوشرط

 • پنج سال خدمات پس از فروش

 • ظرفیت بسیار مناسب باتری

 • شارژ سریع باتری

 • امکان شست‌وشو کفی و پشتی صندلی

سایر کاربردهای صندلی بلندکننده از زمین

به‌طور کلی کاربرد اصلی صندلی بلندکننده از زمین، انتقال بیماران و سالمندان از سطح زمین به سطوح مختلف دیگر است. برای مثال شما می‌توانید با استفاده از این محصول، بیمار خود را از روی زمین بلند کرده و روی ویلچر بنشانید. استفاده از این محصول در بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان و مراکز توان‌بخشی بسیار رایج است. اگر به این محصول نیاز دارید، می‌توانید آن را از این صفحه سایت همیار مکاینک کوشا خریداری کنید.

خرید صندلی بلندکننده از زمین از سایت همیار مکانیک کوشا

مجموعه همیار مکانیک کوشا از سال 1395 فعالیت خود را در حوزه تجهیزات توان‌بخشی و سالمندان آغاز کرده است. شما می‌توانید بهترین صندلی بلندکننده از زمین را از همیار مکانیک کوشا خریداری کنید. این محصول با هفت روز تضمین بازگشت کالا در صورت عدم رضایت مشتری به فروش می‌رسد. همچنین شما می‌توانید صندلی بلندکننده را به‌صورت اقساطی از مجموعه ما خریداری کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه ارسال رایگان به درب منزل شما ارسال شود.

 

کاتالوگ صندلی بلندکننده از زمین

فیلم‌های صندلی بلندکننده از زمین

سوالات متداول

1-کاربرد صندلی بلند کننده از زمین چیست؟

سالمندان و افراد دارای معلولیت که بر روی زمین نشسته اند به منظور سوار شدن بر روی ویلچر، بلند شدن از زمین و کمک به ایستادن میتوانند از صندلی بلند کننده از زمین همیار مکانیک کوشا استفاده نمایند.

2-فاصله نشیمنگاه صندلی از سطح زمین چه قدر است؟

دستگاه صندلی بلند کننده همیار در دو تیپ متفاوت تولید میشود که در نوع 1 چرخ ها کوچک تر بوده و تنها 10 سانتی متر از زمین فاصله دارد. این دستگاه در تیپ 2 به واسطه چرخ های بزرگ تری که دارد فاصله از زمین حدود 15 سانتی متری دارد. چرخ های بزرگ تر تیپ دو به منظور حرکت آسان دستگاه بر روی زمین برای جابه جایی بیمار میباشد.

3-صندلی بلند کننده از زمین همیار مکانیک کوشا تا چه ارتفاعی بالا می آید؟

این صندلی تا ارتفاع 70 سانتی متر قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.

4-جزییات محصول را از کجا مشاهده کنم؟

در صفحه هر محصول کاتالوگ معرفی و جزییات محصول موجود است.
برای دریافت مشاوره رایگان درخصوص صندلی بلندکننده از زمین، همین حالا با کارشناسان همیارمکانیک کوشا تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

محصولات مشابه
همیار مکانیک کوشا
شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 498793 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
ایمیل: info@iranhmk.com
همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا
تماس با ما
فروشگاه و نمایشگاه دائمی: 02146891489
مدیر فروش: 09126405904
خدمات پس از فروش (پاسخگویی شبانه روزی): 09305888079
آدرس دفتر شتابدهنده و واحد تحقیق و توسعه:
تهران، بزرگراه شهید چمران، جنب هتل اوین، خیابان شهید سوری، مجتمع آتیساز، پلاک ۲۰۰۲۵
کارخانه، فروشگاه و نمایشگاه دائمی:
تهران، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار امامزاده، خیابان گلبرگ جنوبی، پایین تر از خیابان چمن، بعد از هنرستان نعیم، پلاک 19
کد پستی: 3754188169
1396-1401 © تمامی حقوق برای همیار مکانیک کوشا محفوظ است.