درباره ما

شرکت دانش بنیان همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات فناوری های توانبخشی سالمندان، افراد دارای معلولیت و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 1612 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
هدف اصلی این شرکت، ابتدا شناسایی نیازهای داخلی فناوری های توانبخشی و سپس جستجو در بازارهای جهانی و کشورهای پیشرفته جهت الگو برداری از محصولات موجود در جهت رفع نیازهای مذکور است. بسیاری از محصولات این شرکت برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده و بعنوان اختراع به ثبت رسیده است.
تمامی محصـولات این شـرکت توسـط نخبـگان کشـور طراحی و با کیفـیتی مطلـوب، هم رده با استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند. شرکت همیار مکانیک کوشا، شرکت دانش بنیان تولیدی سطح ۲، دارای تاییدیه محصولات خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمـهـوری، دارای گواهی های ثبت اختراع و گواهی استاندارد ISO13485 می باشد.
کلـیه محصولات دارای هفت روز تضمین بازگشت کالا در صورت عدم رضایت مشتری، یک سـال گارانتـی تعـویض بی قیـد و شـرط و پنـج سـال خدمات پـس از فروش و شرایط فروش اقساطی می باشند.
محصولات این شرکت به سراسر کشور ارسال رایگان داشته و تاکنون هزاران محصول در همه استان های کشور ارسال و نصب شده است.
این شرکت همچنین مالک و بنیانگذار شتابدهنده همیار، اولین شتابدهنده تخصصی فناوری های توانبخشی در کشور، با مجوز رسمی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می باشد. این شتابدهنده مبتکر برگزاری رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری های توانبخشی است که هر ساله همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت و با هدف حمایت از ایده های نو و استارتاپ های این حوزه نیز می باشد.

همیار مکانیک کوشا، همیـار سالـمندان، توانیابان و جانبـازان بـــاهم زنـدگـی کنیم…