مسابقه همیار مکانیک کوشا

برندگان جوایز یک میلیون تومانی اولین مسابقه همیار مکانیک کوشا

اولین مسابقه بهترین تصاویر ارسالی از طرف مشتریان وفادار همیار مکانیک کوشا برگزار گردید و به قید قرعه جوایز یک میلون تومانی اهدا شد.

شرایط مسابقه به اینصورت میباشد که با محصولات تهیه شده از شرکت عکس برداری شده سپس پس از ارسال به مجموعه به قید قرعه به بهترین موارد جوایزی اهدا میگردد.

دومین مسابقه بهترین تصویر اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت دانش بنیان همیار مکانیک کوشا بزرگ ترین تولید کننده بالابر پله رو و بالابر ویلچر بر در خاورمیانه میباشد که همواره کیفیت و رضایت مشتری را به عنوان هدف اصلی خود برگزیده است.

این شرکت موفق به کسب استاندارد های مربوطه به جهت ارائه محصولات ایمن و مورد اطمینان گردیده و شرایطی نظیر ضمانت عودت و مرجوعی 7 روزه در صورت عدم رضایت مشتری، امکان خرید اقساط، گارانتی بی قید و شرط 1 ساله و ده سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران فراهم نموده است.

از دیگر محصولات این شرکت میتوان به انواع بالابر بیمار و تجهیزات انتقال و جا به جایی اشاره نمود که با الگو برداری از نمونه های خارجی و بعضا خلاقیت و بومی سازی با توجه به شرایط و فرهنگ داخلی کشور طراحی و تولید گردیده که در صفحه محصولات شرکت قابل مشاهده میباشد.

مطالب مشابه
همیار مکانیک کوشا
شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 498793 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
ایمیل: info@iranhmk.com
همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا
تماس با ما
فروشگاه و نمایشگاه دائمی: 02146891489
مدیر فروش: 09126405904
خدمات پس از فروش (پاسخگویی شبانه روزی): 09305888079
آدرس دفتر شتابدهنده و واحد تحقیق و توسعه:
تهران، بزرگراه شهید چمران، جنب هتل اوین، خیابان شهید سوری، مجتمع آتیساز، پلاک ۲۰۰۲۵
کارخانه، فروشگاه و نمایشگاه دائمی:
تهران، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار امامزاده، خیابان گلبرگ جنوبی، پایین تر از خیابان چمن، بعد از هنرستان نعیم، پلاک 19
کد پستی: 3754188169
1396-1401 © تمامی حقوق برای همیار مکانیک کوشا محفوظ است.