‫بالابر‬ ‫پله‬

‫خرید‬ ‫انواع‬ ‫بالابر‬ ‫پله‬ ‫چرخشی‬ ‫و‬ ‫مستقیم‬ ‫به‬ ‫همراه ‫هفت ‬‫روز‬ ‫ضمانت‬ ‫بازگشت‬ ‫کالا‪،‬‬ ‫خدمات‬ ‫پس‬ ‫از‬ ‫فروش‬ ‫و‬ ‫ارسال‬ ‫رایگان‬ ‫به‬ ‫سراسر‬ ‫کشور‬ ‫از‬ ‫فروشگاه ‫همیار‬‫مکانیک‬ ‫کوشا‫‪.‬‬

قیمت:
70.000.000 الی 92.000.000 تومان
شرایط پرداخت اقساطی:
جهت کسب اطلاعات دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید.
ویژگی‌های محصول:
 • ساخته شده از آلیاژهای بسیار مستحکم فولادی
 • فضای اشغالی 20 سانتیمتر در حالت بسته و 60 سانتی متر در حالت استفاده
 • قابل نصب روی انواع پله، دیوار و نرده بدون نیاز به تخریب یا اخذ مجوز از شهرداری
 • قابلیت نصب در فضای باز
 • قابلیت تحمل وزن 120 کیلوگرم در نمونه های معمولی
 • قابلیت تحمل وزن 200 کیلوگرم در نمونه های سفارشی
 • قابلیت نصب صندلی
 • دارای کمربند ایمنی، استپ اضطراری و چراغ هشدار
 • دارای کنترل از راه دور
 • امکان تکثیر ریموت کنترل به تعداد دلخواه
 • بیمه نامه مسئولیت
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا

آشنایی با بالابر پله مدل نفربر همیار

سالمندان، بیماران و افراد کم‌توان برای استفاده از پله به یک همراه نیاز دارند. در بسیاری از موارد این دسته از افراد نمی‌توانند به‌آسانی از پله‌ها استفاده کنند. چرا که بالا یا پایین رفتن از پله برای سالمندان بسیار خطرناک است و فشار زیادی به بدن آن‌ها وارد می‌کند. به همین خاطر سالمندان و بیماران کم‌توان با استفاده از بالابر پله مدل نفربر می‌توانند با کم‌ترین فشار و در امن‌ترین شرایط از پله‌ها استفاده کنند. این محصول بهترین وسیله برای جابه‌جایی بیماران کم‌توان و افراد سالمند با استفاده از پله است.

پله دشمن شماره یک بسیاری از بیماران از جمله سالمندان می‌باشد. استفاده از پله برای این دسته از افراد خطرهای بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به خطر سقوط و فشار به سیستم عروق بدن اشاره کرد. بسیاری از سالمندان در هنگام بالا یا پایین رفتن از پله‌ها دچار شکستگی‌ استخوان شده‌اند و به همین خاطر استفاده از محصولی که بتواند سلامت آن‌ها را در هنگام استفاده از پله تضمین کند، گزینه‌ای بسیار مناسب به نظر می‌رسد. بالابر پله نفربر محصولی است که افراد با استفاده از آن می‌توانند به‌آسانی از پله‌ها بالا یا پایین بروند. برای آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های فنی این محصول کاربردی و جذاب همراه ما باشید.

مزایای خرید بالابر پله مدل نفربر

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تنها مزیت بالابر پله مدل نفربر، جابه‌جایی آسان و سریع سالمندان و افراد کم‌توان است. درصورتی‌که خرید این محصول مزایای بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کاهش هزینه‌های درمان، افزایش سطح آسایش سالمندان و قابلیت جابه‌جایی بعد از نصب اشاره کرد. در ادامه با مزایای خرید بالابر مدل نفربر آشنا می‌شویم.

استفاده آسان سالمندان و بیماران کم‌توان از پله

اصلی‌ترین مزیت خرید بالابر پله مدل نفربر، امکان استفاده آسان و بدون مشکل سالمندان از پله است. بسیاری از سالمندان و بیماران کم‌توان در خانه‌هایی زندگی می‌کنند که دارای راه‌پله‌ است و به همین خاطر نمی‌توانند به‌آسانی از خانه خود خارج شوند. درصورتی‌که با خرید و نصب بالابر پله نفربر همیار مکانیک کوشا، این افراد می‌توانند به‌آسانی و تنها با فشردن یک کلید از پله ساختمان خود استفاده کنند.

امنیت بسیار بالا در هنگام جابه‌جایی بیماران و سالمندان

امنیت بالا یکی دیگر از مزیت‌های مهم بالابر پله نفربر است. چرا که این محصول همیار مکانیک کوشا دارای یک نرده محافظ فولادی است که از سقوط افراد در هنگام جابه‌جایی با بالابر جلوگیری می‌کنند. همچنین افراد می‌توانند در هنگام استفاده از محصول، از این نرده به‌عنوان تکیه‌گاه نیز استفاده نمایند. باید اشاره کرد که این محصول دارای سیستم مکانیکی حساس به شتاب برای ریل‌هایی با طول بیش از پنج متر است تا در صورت بروز مشکل، بالابر در ریل به‌صورت خودکار متوقف شود. به دلیل وجود این امکانات ایمنی، سالمندان و بیماران کم‌توان می‌توانند با خیال راحت از این محصول استفاده کنند.

 

امکان نصب روی انواع راه‌پله‌ها و قابلیت جابه‌جایی بعد از نصب

امکان نصب روی انواع راه‌پله‌ها یکی دیگر از مزیت‌های بسیار مهم بالابر پله مدل نفربر است. افراد می‌توانند از این محصول در انواع راه‌پله‌های سنگی، چوبی، شیشه‌ای و فلزی استفاده کنند. چرا که برای نصب بالابر در راه‌پله به تخریب پله‌ها نیازی نیست و می‌توان آن را روی نرده یا دیوار راه‌پله به‌آسانی نصب کرد. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای این محصول، امکان جمع‌آوری آن برای نصب در ساختمان‌ها دیگر است. برای مثال اگر شما مستاجر هستید، می‌توانید بالابر نفربر را بعد از نصب جمع‌آوری کرده و در راه‌پله ساختمان جدید خود نصب کنید. همچنین در نهایت باید گفت که نصب این محصول در تمام راه‌پله‌ها به مجوز شهرداری نیازی ندارد.

ویژگی‌ها و مشخصات فنی بالابرهای پله مدل نفربر

بالابرهای پله مدل نفربر همیار مکانیک کوشا ویژگی‌ها و مشخصات فنی بسیار جذابی دارند. برای مثال در ساخت این محصول از آلیاژ‌های بسیار محک فولاد استفاده شده است تا بالابر بتواند در نمونه‌های معمولی تا 120 کیلوگرم وزن را تحمل کند. مدل‌های سفارشی این محصول توانایی تحمل افراد با وزن 200 کیلوگرم را نیز دارند. باید اشاره کرد که بالابر نفربر همیار مکانیک کوشا در حالت بسته فضایی در حدود 20 سانتی‌متر و در حالت باز فضایی در حدود 60 سانتی‌متر اشغال می‌کند. از جمله دیگر قابلیت‌ها و مشخصات بالابر پله مدل نفربر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اشغال کم‌ترین فضا در راه‌پله‌ها

 • برخورداری از کمربند ایمنی و چراغ هشدار

 • امکان نصب صندلی

 • برخورداری از امکان کنترل از راه دور با ریموت

 • برخورداری از سیستم توقف اضطراری

 • تنوع رنگ بالا

این محصول روی دیوار یا نرده راه‌پله نصب می‌شود و با استفاده از جریان برق، فرد را در پله‌ها جابه‌جا می‌کند. استفاده از بالابر پله مدل نفربر بسیار آسان است و افراد تنها با فشردن دو کلید می‌توانند از پله‌ها استفاده کنند. این محصول روی یک ریل فلزی نصب می‌شود و به همین خاطر نصب آن به تخریب ساختمان یا دیوارهای راه‌پله نیازی ندارد.

سایر کاربردهای بالابر پله نفربر

همان‌طور که می‌دانید اصلی‌ترین کاربرد بالابر پله نفربر، جابه‌جایی افراد کم‌توان به‌خصوص سالمندان از طریق پله است. این محصول در بسیاری از ساختمان‌های تجاری، اداری، دولتی و آموزشی کاربرد دارد. برای مثال بسیاری از سالمندان به ساختمان‌های دولتی مانند بانک برای حل مشکلات خود سر می‌زنند. با نصب بالابر پله مدل نفربر در کنار راه‌پله‌ این ساختمان‌ها می‌توان رفاه بیشتری را برای سالمندان جامعه فراهم کرد. همچنین باید اشاره داشت که استفاده از این محصول در خانه‌های سالمندان نیز بسیار توصیه می‌شود. مالکان ساختمان‌های تجاری مانند پاساژ‌ها و مال‌ها نیز می‌توانند از بالابر پله نفربر همیار مکانیک کوشا در راه‌پله‌های ساختمان‌های خود استفاده کنند. باید اشاره کرد این محصول با سیستم کنترلی با اثر انگشت یا رمز چهاررقمی برای نصب در محیط‌های عمومی نیز عرضه می‌شود.

خرید بالابر پله نفربر از همیار مکانیک کوشا

شما می‌توانید بالابر پله نفربر را از مجموعه همیار مکانیک کوشا خریداری کنید و آسایش و راحتی را به سالمند یا بیمار کم‌توان خود هدیه دهید. همیار مکانیک کوشا یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید و فروش تجهیزات توان‌بخشی و سالمندان است. این محصول ما با بیمه‌نامه مسئولیت به‌فروش می‌رسد تا خیال شما در هنگام استفاده از آن راحت باشد.

کاتالوگ ‫بالابر‬ ‫پله‬

فیلم‌های ‫بالابر‬ ‫پله‬

سوالات متداول

1-بالابر پله رو همیار در چه مدل پله هایی قابلیت نصب دارد؟

بالابر های پله رو همیار در مدل های مسیر مستقیم و مسیر پیچشی به گونه ای طراحی شده اند که در تمامی مسیر ها و راه پله ها قابلیت نصب و اجرا داشته و بدون نیاز به تخریب دیوار یا محیط منزل تنها به صورت پیچ و مهره نصب میگردند.

2-فضای مورد نیاز نصب بالابر پله رو همیار چه قدر است؟

بالابر پله همیار مکانیک کوشا تنها 30 سانتی متر از فضای پله را استفده میکند فلذا در اکثر راه پله ها میتوان از دستگاه استفاده نمود.

3-بالابر پله رو همیار ایمن هست؟

بالابر های همیار مکانیک کوشا دارای گواهی نامه استاندارد ISO13485 و بیمه نامه مسئولیت میباشد.

4-گارانتی بالابر پله رو به چه صورت است؟

بالابر پله رو همیار دارای یکسال گارانتی بی قید و شرط رایگان تمام قطعات و ده سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران میباشد. همچنین تا یک هفته مجوز عودت در صورت عدم رضایت از بالابر و بازگشت کامل وجه میباشد.
برای دریافت مشاوره رایگان درخصوص ‫بالابر‬ ‫پله‬، همین حالا با کارشناسان همیارمکانیک کوشا تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

محصولات مشابه
همیار مکانیک کوشا
شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 498793 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
ایمیل: info@iranhmk.com
همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا
تماس با ما
فروشگاه و نمایشگاه دائمی: 02146891489
مدیر فروش: 09126405904
خدمات پس از فروش (پاسخگویی شبانه روزی): 09305888079
آدرس دفتر شتابدهنده و واحد تحقیق و توسعه:
تهران، بزرگراه شهید چمران، جنب هتل اوین، خیابان شهید سوری، مجتمع آتیساز، پلاک ۲۰۰۲۵
کارخانه، فروشگاه و نمایشگاه دائمی:
تهران، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار امامزاده، خیابان گلبرگ جنوبی، پایین تر از خیابان چمن، بعد از هنرستان نعیم، پلاک 19
کد پستی: 3754188169
1396-1401 © تمامی حقوق برای همیار مکانیک کوشا محفوظ است.