ویلچر ایستا

بیماران کم‌توان با استفاده از ویلچر ایستا می‌توانند توانایی روحی و جسمی خود را افزایش دهند. برای آشنایی با این محصول کاربردی کلیک کنید.

قیمت:
43.600.000 تومان
شرایط پرداخت اقساطی:
جهت کسب اطلاعات دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید.
ویژگی‌های محصول:
 • ساخته شده از آلیاژ بسیار مقاوم آلومینیوم
 • سبک و قابل حمل توسط انواع خودرو بدون نیاز به باربند
 • دارای شش نقطه اتکا به زمین در حالت ایستاده برای پایداری بیشتر
 • قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه زیرپایی و تنظیم ارتفاع دسته
 • دارای کمربند ایمنی و پد نگهدارنده زانو
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • دارای چرخ های بادی پین دار با قابلیت جداسازی سریع
 • دارای تشک های چسبی قابل شست و شو
 • قابلیت استفاده روزمره برای سالمندان، معلولین و جانبازان
 • قابلیت استفاده برای بانوان خانه‌دار دارای نقص عضو
 • امکان بکارگیری در بیمارستانها، مراکز درمانی و توانبخشی توسط پرستاران برای جابجایی و تغییر وضعیت بیماران کمتوان
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا

آشنایی با ویلچر ایستا

افراد معلول، کم‌توان، سالمند و بیمار از ویلچرها برای جابه‌جایی استفاده می‌کنند. در واقع ویلچر بهترین وسیله برای جابه‌جایی آسان این دسته از افراد است. این وسایل در مدل‌های مختلفی مانند ویلچر تاشو و ویلچر ایستا تولید می‌شوند که هر یک از آن‌ها مشخصات و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. ویلچرهای ایستا گزینه‌ای مناسب برای بیمارانی هستند که به توان‌بخشی و ایستادن نیاز دارند. در واقع این نوع ویلچرها به‌صورت ایستاده نیز قابل استفاده هستند تا افراد کم‌توان بتوانند با کمک این وسیله روی پای خود بایستند.

ویلچر ایستا

مزایای خرید ویلچر ایستا

خرید ویلچر ایستا مزایای زیادی برای بیماران و افراد کم‌توان دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بهبود استقلال بیماران، افزایش توانایی روحی و جسمی و بهبود عملکرد سیستم‌های مختلف بدن اشاره کرد. این ویلچرها را می‌توان به‌مانند ویلچرهای معمولی نیز استفاده کرد و قابلیت ایستا بودن آن‌ها باعث می‌شود تا افراد کم‌توان بتوانند حالت ایستادن را نیز تجربه کنند. این تجربه برای بیمارانی که سال‌ها است روی پای خود نایستادند، می‌تواند تجربه‌ای جذاب و دلپذیر باشد. با مزایای خرید ویلچرهای ایستا آشنا می‌شویم.

بهبود حس استقلال بیماران کم‌توان و سالمندان

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید ویلچرهای ایستا از همیار مکانیک کوشا، افزایش حس استقلال بیماران کم‌توان و سالمندان است. در واقع این افراد سال‌های زیادی برای ایستادن یا جابه‌جایی به کمک همراه یا پرستار خود نیاز داشته‌اند و با خرید این نوع ویلچر می‌توانند تجربه ایستادن را به‌تنهایی تجربه کنند. این امر برای افزایش روحیه این دسته از بیماران اهمیت بسیار زیادی دارد تا آن‌ها بتوانند استقلال و عدم نیاز به دیگران را بار دیگر تجربه کنند. اگر روحیه بیمار یا سالمندتان برای شما اهمیت دارد، می‌توانید این نوع ویلچر را از سایت همیار مکانیک کوشا با یک سال گارانتی بدون قیدوشرط خریداری کنید.

افزایش توانایی روحی و جسمی بیماران، معلولین و سالمندان

بسیاری از بیماران کم‌توان و سالمندان برای سال‌های طولانی در بستر خود خوابیده یا نشسته‌اند. به همین خاطر به‌مرورزمان توانایی روحی و جسمی آن‌ها تحلیل می‌رود. درصورتی‌که با خرید ویلچر ایستا بیماران شما می‌توانند روی پای خود بایستند تا عضلات بدن آن‌ها دوباره فعالیت داشته باشد. از طرف دیگر روحیه افراد کم‌توان نیز با استفاده از ویلچرهای تاشو می‌توانند بسیار بهتر شود. چرا که تجربه ایستادن روی پای خود و حس استقلال، می‌تواند روحیه این افراد را دگرگون کند. همچنین باید اشاره کرد که با استفاده از این نوع ویلچر، احتمال زخم بستر برای بیماران کم‌توان کاهش پیدا می‌کند و بدن آن‌ها با ایستادن می‌تواند شرایط بهتری از نظر سلامت داشته باشد.

ویلچر ایستا کننده

بهبود عملکرد سیستم‌های مختلف بدن

افراد کم‌توان، معلولین و سالمندان علاوه‌بر مشکلاتی که دارند، با نشستن زیاد برخی سیستم‌های بدن آن‌ها مانند سیستم عضلات یا فعالیت دستگاه گوارششان می‌تواند دچار مشکل شود. درصورتی‌که با استفاده از ویلچر ایستا این عملکرد این سیستم‌ها می‌تواند به‌خوبی بهبود پیدا کند. برای مثال با استفاده از این نوع ویلچرها اسپاسم‌های عضلانی و گرفتگی عضلات به مقدار زیادی کاهش می‌یابد. همچنین احتمال پوکی استخوان و محدودیت حرکتی مفاصل بدن نیز با استفاده از ویلچرهای ایستا کاهش پیدا می‌کند. از جمله دیگر بهبودها در سیستم‌های بدن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از بروز مشکلات کلیوی مانند سنگ کلیه

 • افزایش گردش خون در قسمت‌های مختلف بدن به‌خصوص در پا و کمر

 • افزایش قدرت عضلات برای تحمل دردهای ناشی از بیماری یا کهولت سن

امکان حمل ویلچر ایستا با خودرو بدون نیاز به استفاده از باربند

یکی دیگر از مزایای خرید ویلچر ایستا، امکان حمل این وسیله با خودرو است. قابلیت جابه‌جایی ویلچرها مولفه‌ای مهم در انتخاب آن‌ها می‌باشد. چرا که همراهان افراد کم‌توان باید بتوانند ویلچرها را به‌راحتی و با خودروی خود به محیط‌های مختلف انتقال دهند. ویلچر ایستا همیار مکانیک کوشا باوجود ابعاد بزرگی که دارد، می‌توان آن را با خودرو و بدون نیاز به باربند حمل کرد. چرا که این نوع ویلچر قابلیت جمع‌شوندگی دارد و تمام اجزای آن به‌خوبی جمع می‌شوند. همچنین باید اشاره کرد که چرخ‌ها و دستگیره‌های این ویلچر را می‌توان از بدنه آن جدا کرد تا حمل آن با خودروهای کوچک، آسان‌تر شود.

ویژگی‌ها و مشخصات فنی ویلچر ایستا

ویلچرهای ایستا همیار مکانیک کوشا از آلیاژ مستحکم آلومینیوم ساخته می‌شوند تا بتواند 120 کیلوگرم بار را به‌راحتی تحمل کند. وزن این ویلچر با چرخ 35 کیلوگرم و بدون چرخ 29 کیلوگرم است که باتوجه به کاربرد بسیار مناسب آن، وزن ایده‌آلی به‌شمار می‌آید. ویلچر ایستا همیار مکانیک کوشا دارای چهار نقطه اتکا به زمین در حالت ایستاده است تا تعادل مناسبی داشته باشد.

ویلچر ایستاده

در این ویلچر برای افزایش ایمنی بیماران در حالت ایستاده، یک کمربند ایمنی و یک پد نگهدارنده برای زانو تعبیه شده است. همچنین تمام قطعات این محصول در برابر رطوبت مقاوم هستند و می‌توان با خیال راحت از آن در فضای باز استفاده کرد. از جمله دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی این ویلچر کاربردی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وزن بسیار سبک (35 کیلوگرم)

 • برخورداری از قابلیت تنظیم ارتفاع زیرپایی و دسته‌های ویلچر ایستا

 • برخورداری از چرخ‌های بادی برای سهولت در جابه‌جایی

 • دارای تشک‌های چسبی قابل شست‌وشو

 • پنج سال خدمات پس از فروش

سایر کاربردهای ویلچرهای ایستا

ویلچرهای ایستا تنها برای تغییر حالت بیماران کم‌توان از حالت نشسته به کاربرد ندارند و می‌توان از آن‌ها استفاده‌های دیگری نیز کرد. برای مثال این ویلچرها برای بانوان خانه‌دار دارای نقص عضو نیز کاربرد دارند تا آن‌ها بتوانند امور خانه را بدون کمک دیگران انجام دهند. همچنین از آن‌جایی که از این ویلچرها در حالت نشسته می‌توان استفاده کرد، استفاده از آن‌ها به‌عنوان ویلچرهای معمولی نیز رایج است. بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی، مراکز درمانی، فیزیوتراپی‌ها، مراکز توان‌بخشی و خانه‌های سالمندان نیز می‌توانند از این ویلچرها برای جابه‌جایی بیماران و تغییر وضعیت آن‌ها استفاده کنند.

ویلچر ایستا برقی

خرید ویلچرهای ایستا از همیار مکانیک کوشا

ویلچر ایستا بهترین انتخاب برای بیمارانی است که توانایی ایستادن ندارند و می‌توانند ساعتی از روز را با کمک این وسیله روی پای خود بایستند. شما می‌توانید این ویلچرها را از مجموعه همیار مکانیک کوشا با یک سال گارانتی معتبر و پنج سال خدمات پس از فروش خریداری کنید. باید اشاره کرد که امکان خرید قسطی این محصول نیز از همیار مکانیک کوشا وجود دارد. همچنین این محصول با هفت روز تضمین بازگشت کالا در صورت عدم رضایت شما در همیار مکانیک کوشا عرضه می‌شود.

ویلچر ایستا همیار

کاتالوگ ویلچر ایستا

فیلم‌های ویلچر ایستا

سوالات متداول

1-کاربرد ویلچر ایستا چیست؟

ویلچر ایستا وسیله است که به کمک آن میتوان عمل ایستادن را در کنار قابلیت های یک ویلچر عادی انجام داد. از مزایای ویلچر ایستا علاوه بر افزایش توانایی جسمی و روحی میتوان بخ کاهش گرفتگی عضلانی، بهبود گردش خون، انجام تمرینات فیزیوتراپی و غیره اشاره نمود.

2-سایز ویلچر ایستا به چه صورت است؟

ویلچر ایستا همیار مکانیک کوشا دارای ابعاد تمام سفارشی میباشد که متناسب با ابعاد هر شخص طراحی و تولید میشود.

3-جزییات محصول را از کجا مشاهده کنم؟

در صفحه هر محصول کاتالوگ معرفی و جزییات محصول موجود است.

4-آیا شرکت همیارمکانیک کوشا ثبت رسمی شده است؟

بله، این شرکت دانش‌بنیان هست و از سال ۱۳۹۵ فعالیتش را با شناسه ملی 14006191646 شروع کرده است.
برای دریافت مشاوره رایگان درخصوص ویلچر ایستا، همین حالا با کارشناسان همیارمکانیک کوشا تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

محصولات مشابه
همیار مکانیک کوشا
شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 498793 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
ایمیل: info@iranhmk.com
همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا
تماس با ما
فروشگاه و نمایشگاه دائمی: 02146891489
مدیر فروش: 09126405904
خدمات پس از فروش (پاسخگویی شبانه روزی): 09305888079
آدرس دفتر شتابدهنده و واحد تحقیق و توسعه:
تهران، بزرگراه شهید چمران، جنب هتل اوین، خیابان شهید سوری، مجتمع آتیساز، پلاک ۲۰۰۲۵
کارخانه، فروشگاه و نمایشگاه دائمی:
تهران، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار امامزاده، خیابان گلبرگ جنوبی، پایین تر از خیابان چمن، بعد از هنرستان نعیم، پلاک 19
کد پستی: 3754188169
1396-1401 © تمامی حقوق برای همیار مکانیک کوشا محفوظ است.