ویلچر تاشو

بهترین وسیله برای جابه‌جایی بیماران، معلولین و سالمندان، ویلچر تاشو است. برای آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های این محصول کلیک کنید.

قیمت:
20.000.000 میلیون تومان
شرایط پرداخت اقساطی:
جهت کسب اطلاعات دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید.
ویژگی‌های محصول:
  • ساخته شده از آلیاژ بسیار مقاوم آلومینیوم
  • سبک و قابل حمل توسط انواع خودرو بدون نیاز به باربند
  • قابلیت جمع شوندگی و اشغال فضای بسیار کم در حالت بسته نسبت به ویلچرهای معمولی
  • با قابلیت طراحی مناسب با سایز هر فرد
  • دارای چرخ های بادی پین دار با قابلیت جداسازی سریع
  • دارای تشک های چسبی قابل شست و شو
  • مقاوم در برابر رطوبت
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا
همیار مکانیک کوشا

آشنایی با ویلچر تاشو

ویلچرها یکی از متداول‌ترین تجهیزات در حوزه سالمندان هستند که تقریبا بسیاری از سالمندان، بیماران و معلولین از این وسیله برای جابه‌جایی‌های روزمره استفاده می‌کنند. ویلچرها انواع مختلفی مانند ویلچر برقی، ویلچر ورزش و ویلچر تاشو دارند که این مدل از بهترین انواع ویلچرها است. چرا که این محصول قابلیت جمع‌شوندگی دارد و می‌توان آن را به‌راحتی با خود برای استفاده در محیط‌های مختلف حمل کرد. باوجود این که این محصول بسیار ساده است، اما قطعا آشنایی با ویژگی‌ها و مشخصات فنی آن قطعا می‌تواند برای شما جالب باشد. برای آشنایی بهتر با این محصول کاربردی و خرید آن از همیار مکانیک کوشا همراه ما باشید.

ویلچر تاشو

مزایای خرید ویلچر تاشو

ویلچرها نیازی به معرفی ندارند و تمام افراد با این محصولات چرخ‌دار کاربردی آشنا هستند. افراد سالمند، بیماران کم‌توان و معلولین با استفاده از این محصول می‌توانند به‌آسانی و بدون فشار آوردن به خود، جابه‌جا شوند. از طرف دیگر پرستاران و همراهان بیمار نیز می‌توانند با استفاده از ویلچر تاشو، بیمار یا سالمند خود را به‌راحتی و بدون مشکل جابه‌جا نمایند.

باید اشاره کرد که ویلچرهای تاشو همیار مکانیک کوشا از نظر عملکرد و ساختار، کاملا با ویلچرهای معمولی متفاوت هستند و ویژگی‌های بسیار جذاب‌تری نیز دارند. اگر به یک ویلچر سبک، قابل حمل و باکیفیت نیاز دارید، خرید ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا گزینه‌ای ایده‌آل برای شما است. در ادامه با مزایای خرید ویلچر تاشو آشنا می‌شویم.

قابل حمل بودن؛ اصلی‌ترین مزیت ویلچرهای تاشو

همان‌طور که از نام ویلچر تاشو مشخص می‌باشد، تمرکز اصلی همیار مکانیک کوشا در هنگام تولید این محصول، تولید ویلچری قابل حمل بوده است. شاید بگویید که ویلچرهای معمولی نیز قابلیت جمع‌شوندگی دارند و می‌توان آن‌ها را با خودرو حمل کرد. درصورتی‌که باید گفت برخلاف ویلچرهای معمولی، بیشتر قطعات ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا قابلیت جمع‌شوندگی و جداسازی دارند. برای مثال چرخ‌های این وسیله از آن جدا می‌شوند تا افراد بتوانند آن را به‌راحتی در خودرو قرار دهند. از طرف دیگر ساختار این محصول به شکلی است که می‌توان تمام پایه‌ها و چرخ‌های آن را در به‌خوبی جمع کرد.

امکان طراحی با سایز مورد نیاز مشتری

افراد کم‌توان بدن‌هایی با سایزهای مختلف دارند و به همین خاطر برخی از این افراد در هنگام استفاده از ویلچرهای معمولی دچار مشکل می‌شوند. درصورتی‌که شما در هنگام خرید ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا می‌توانید آن را مطابق با سایز بیمار یا سالمند خود سفارش دهید. ویلچر تحویلی به شما کاملا مناسب سایز بیمارتان است و او می‌تواند به‌راحتی از ویلچر خود برای جابه‌جایی‌های روزمره استفاده کند.

ویلچر تاشو

وزن بسیار پایین دستگاه

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در امکان جابه‌جایی یا قابل حمل بودن یک ویچلر، وزن آن است. باتوجه به استفاده از آلیاژهای بسیار مستحکم اما سبک در ساخت ویلچر تاشو، این محصول تنها دارای 10 کیلوگرم وزن است. باید اشاره کرد که این مقدار بدون چرخ‌های ویلچر است و خود چرخ‌ها نیز تنها 3 کیلوگرم وزن دارند که وزن نهایی محصول را به 13 کیلوگرم می‌رساند. این مقدار برای یک ویلچر باکیفیت و مقاوم بسیار ایده‌آل است. برای مقایسه یک گونی برنج بزرگ نیز 10 کیلوگرم وزن دارد و به همین خاطر می‌توان گفت وزن این محصول بسیار کم است و می‌توان آن را به‌راحتی با خود جابه‌جا کرد.

امکان جابه‌جایی آسان افراد کم‌توان

اصلی‌ترین مزیت خرید ویلچر تاشو، امکان جابه‌جایی آسان افراد کم‌توان مانند سالمندان و معلولین است. در واقع با این محصول شما دیگر از بابت حمل ویلچر این افراد به محیط‌های مختلف دغدغه‌ای ندارید و می‌توانید ویلچر این افراد را به‌راحتی در محیط‌های مختلف حمل کنید. این افراد نیز می‌توانند بدون محدودیت و سختی، در محیط‌های مختلف جابه‌جا شوند و محدودیت‌های خود را فراموش کنند. ایجاد آسایش و راحتی برای افراد کم‌توان اهمیت زیادی دارد. چرا که با افزایش آسایش این افراد، زندگی برای آن‌ها بسیار لذت‌بخش‌تر می‌شود.

تنوع رنگی بسیار بالا

بسیاری از سازمان‌ها و مراکز سلامت علاقه دارند تا ویلچرهایی با رنگ‌های متفاوت خریداری کنند. از طرف دیگر برای برخی افراد کم‌توان جوان، رنگ ویلچرشان اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا بسته به انتخاب مشتریان، در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شود تا افراد بتوانند بدون محدودیت، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

ویلچر سبک

ویژگی‌ها و مشخصات فنی ویلچرهای تاشو

همان‌طور که عنوان شد، ویلچرها بسیار ساده هستند اما ویلچرهای تاشو مشخصات و ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را با دیگر ویلچرهای معمولی متفاوت می‌کنند. برای مثال این ویلچرها می‌توانند تا 120 کیلوگرم وزن تحمل کند که باتوجه به پرتابل بودن آن، عدد مناسبی به‌شمار می‌آید. همچنین باید اشاره کرد که این محصول با تشک چسبی قابل شست‌وشو عرضه می‌شود تا افراد بتوانند تشک آن را به‌راحتی شست‌وشو دهند.

چرخ‌های این محصول از نوع بادی است تا سواری مناسبی داشته باشد و افراد بتوانند از آن به‌راحتی استفاده کنند. در آخر باید گفت که این محصول همیار مکانیک کوشا با پنج سال خدمات پس از فروش عرضه می‌شود تا خیال شما از تامین قطعات آن راحت باشد.

ویلچر مسافرتی

سایر کاربردهای ویلچرهای تاشو

باتوجه به این که ویلچرها وسایل بسیار ساده‌ای هستند، عموما کاربرد دیگری ندارند اما افراد می‌توانند از ویلچرهای تاشو برای ورزش یا هواخوری نیز استفاده کنند. چرا که حمل این نوع ویلچرها بسیار آسان است و می‌توان آن‌ها را به فضاهای سبز یا پارک‌ها برد تا افراد کم‌توان هوای دلپذیر این فضاها را تجربه کنند. از طرف دیگر باید اشاره کرد این ویلچرها در بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان، مراکز اجاره ویلچر، امکان مقدس و مراکز توان‌بخشی بسیار کاربرد دارند. چرا که افراد می‌توانند ویلچرهای تاشو را به‌راحتی جمع کنند و به همین خاطر انبار کردن آن‌ها بسیار ساده‌تر است.

ویلچر تاشو همیار

خرید ویلچر تاشو از همیار مکانیک کوشا

فراهم‌کردن آسایش و راحتی برای افراد کم‌توان از جمله سالمندان و افراد معلول بسیار اهمیت دارد و کار بسیار پسندیده‌ای است. شما با خرید ویلچر تاشو از همیار مکانیک کوشا می‌توانید آسایش و راحتی را به بیمار یا سالمند خود هدیه دهید. همچنین شما با خرید این محصول از شر جابه‌جایی دشوار ویلچرهای سنگین قدیمی راحت می‌شوید و می‌توانید این محصولات را به‌راحتی و بدون مشکل با خود به محیط‌های مختلف حمل کنید. ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا با یک سال گارنتی بدون قیدوشرط و هفت روز ضمانت بازگشت کالا عرضه می‌شود. همچنین شما می‌توانید این محصول را به‌صورت اقساطی خریداری کنید.

ویلچر آلومینیومی

کاتالوگ ویلچر تاشو

فیلم‌های ویلچر تاشو

سوالات متداول

1-ویلچر تاشو همیار مکانیک کوشا چه مزیت هایی دارد؟

ویلچر تاشو همیار در کنار وزن کم، ساختار آلومینیومی مستحکم، سفارشی سازی بر مبنی ابعاد بدنی ، دارای ساختار طراحی منحصر به فردی میباشد که هنگام جمع شوندگی فضای بسیار کمی را اشغال میکند.

2-وزن ویلچر تاشو همیار چقدر است؟

ویلچر تاشو همیار در حالت بدون چرخ حدود 9 کیلو گرم وزن دارد.

3-آیا شرکت همیارمکانیک کوشا ثبت رسمی شده است؟

بله، این شرکت دانش‌بنیان هست و از سال ۱۳۹۵ فعالیتش را با شناسه ملی 14006191646 شروع کرده است.

4-جزییات محصول را از کجا مشاهده کنم؟

در صفحه هر محصول کاتالوگ معرفی و جزییات محصول موجود است.
برای دریافت مشاوره رایگان درخصوص ویلچر تاشو، همین حالا با کارشناسان همیارمکانیک کوشا تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

محصولات مشابه
همیار مکانیک کوشا
شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرده و با شماره ثبت 498793 به شناسه ملی 14006191646 به ثبت رسیده است.
ایمیل: info@iranhmk.com
همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا همیار مکانیک کوشا
تماس با ما
فروشگاه و نمایشگاه دائمی: 02146891489
مدیر فروش: 09126405904
خدمات پس از فروش (پاسخگویی شبانه روزی): 09305888079
آدرس دفتر شتابدهنده و واحد تحقیق و توسعه:
تهران، بزرگراه شهید چمران، جنب هتل اوین، خیابان شهید سوری، مجتمع آتیساز، پلاک ۲۰۰۲۵
کارخانه، فروشگاه و نمایشگاه دائمی:
تهران، شهر قدس (قلعه حسن خان)، بلوار امامزاده، خیابان گلبرگ جنوبی، پایین تر از خیابان چمن، بعد از هنرستان نعیم، پلاک 19
کد پستی: 3754188169
1396-1401 © تمامی حقوق برای همیار مکانیک کوشا محفوظ است.